П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Гражданский иск в уголовном процессе: обеспечение иска - ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » СУДОВІ ПРОЦЕСИ » Кримінальний процес » Гражданский иск в уголовном процессе: обеспечение иска
Гражданский иск в уголовном процессе: обеспечение иска
NikolayДата: Середа, 23.02.2011, 17:10 | Сообщение # 1
Рядовий
Группа: Користувач
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Шановні учасники форуму, дуже прошу юридичної допомоги!

У 2005 році щодо мене розглядалася справа по обвинуваченню за ч. 1 ст 286 КК України (ДТП без тяжких наслідків). Слідчим РВ УМВС було накладено заборону відчудження мого транспортного засобу з метою забезпечення цивільного позову по справі.
Справа була передана до суду, був постановлений обвинувальний вирок, що передбачав сплату штрафу. Мною подавалася апеляція, потім касація - однак, все одно, рішення ВСУ було не на мою користь. Я звісно ж одразу сплатив штраф і всі необхідні суми...
Пройшло 5 років. У мене виникла потреба у здійсненні певних дій по відчуженню автомобіля, однак, виявилося що заборона відчуження автомобіля до сих пір не знята. У зв'язку з цим я звернувся з письмовим зверненням до відповідного РВ УМВС про необхідність зняття заборони відчуження.
У відповіді РВ УМВС зазначили, що зняття заборони не входить до їх компетенції. Вони вказали, що згідно статті 324 КПК України при постановленні вироку суд вирішує питання про те, що зробити з майном, описаним для забезпечення цивільного позову і можливої конфіскації майна, тобто, вирішення питання про зняття заборони на відчуження автомобіля є виключною компетенцією суду, що розглянув мою справу.
То як же мені тепер зняти цю заборону і до кого звертатися???

 
ЮРИДИЧНИЙ ФОРУМ » СУДОВІ ПРОЦЕСИ » Кримінальний процес » Гражданский иск в уголовном процессе: обеспечение иска
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: