П О Ш Т А
 
Логін:
Пароль:

Вхід на сайт
Вітаю Вас, Гість
Реєстрація Вхід


Реєстрація речових прав на нерухоме майно

Опубліковано: Четвер, , 17:30, у рубриці Нерухомість
Автор: TarasPoly

       Із внесенням змін до законодавства України, щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно , якою з 2013 року займатиметься Міністерство юстиції України через державних реєстраторів реєстраційної служби Укрдержреєстру виникає багато на мій погляд проблемних питань , зокрема і таких важливих-щодо передачі укрдержреєстру бази даних та архівів від комунального підприєства БТІ та від земельного кадастру, як і в електоронних носіях так і на папері,(документуванню) а також забезпечення приміщеннями для архівів , зокрема щоб зберігати реєстраційні справи....адже дані питання і досі не визначені , а вони  є досить важливі . Адже це є історичні відомості про нерухоме майно громадян України та державної власності , які мають зберігатись на належному рівні, а до початку роботи реєстрації речових прав на нерухоме майно не так вже залишилось і багато часу.


    А також виникає питання в якому порядку здійснюватиметься передача архівів електронних баз даних до реєстраційної служби, і хто буде відповідати  при передачі справ чи згодом в разі невиявлененя або за людським фактором пропущення (неуважності) тощо деяких документів у тій чи іншій справі тощо.....

     І таких організаційних питань на мою думку є багато, а тому перпшочергово необхіднор їх вирішувати, щоб не було потім пізно, адже досконале володіння реєстром , всі це прекрасно розуміють, здійснюватиметься на практиці з документами спілкуючись з відвідувачами от тоді мабуть і проходитиме найкраще навчання та удосконаленнгя знань.


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ВАЖЛИВО
Кожен юрист може стати дописувачем цього блога. Для цього потрібно лише зареєструватися на цьому сайті як юрист і мати бажання ділитися з читачами своїм досвідом.

РУБРИКИ

Банкрутство підприємств [2]
Правове забезпечення бізнесу [13]
Громадянські права [12]
Договори і контракти [4]
Кримінальні справи [3]
Процесуальне право [1]
Захист від ДАЇ та міліції [4]
Питаня освіти [0]
Нерухомість [5]
Земля [3]
Сімейне право [5]
Статеві злочини [0]
Загальна практика [19]
Міграційне право [0]
Інтелектуальна власність [4]
Трудові відносини [2]
Військове право [0]
Права споживачів [6]
Оподаткування [5]
Рейдерство [2]
Банківське законодавство [3]
Спадкове право [3]
Судова практика [3]
Блог Адміністрації сайту Юрист Онлайн [9]

ПОШУК ПО САЙТУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
Google+

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ

ПІДТРИМАТИ САЙТ WEBMONEY
Z401169167041
U131140520865
R298291195371