В житті часто виникають ситуації, коли чоловік або дружина після розірвання шлюбу виганяють колишнього з подружжя на вулицю, адже власником майна являється він (вона) і лише він (вона) може ним розпоряджатись. Таке твердження є помилковим хоча чоловік (дружина) і є власником, але дружина (чоловік) має право користування цим житлом навіть після розірвання шлюбу. М
...
Читати далі юридичний блог
|
Згідно ст. 61 Сімейного кодексу України об'єктом права спільної сумісної власності подружжя може бути будь-яке майно, за винятком виключеного з цивільного обороту. Об'єктом права спільної сумісної власності є заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя. Якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сі
...
Читати далі юридичний блог
|
Аліменти є двох видів: від частки заробітку, якщо платник аліментів офіційно працює та аліменти в твердій грошовій сумі, якщо платник аліментів має нерегулярний чи мінливий дохід. В першому випадку суди присуджують 1/4 від усіх доходів платника аліментів на одну дитину та відповідно 1/3 на двох дітей.
|
Зачастую после развода отцы не хотят содержать своих несовершеннолетних детей. При отсутствии согласия отца на плату алиментов, нужно обратиться в суд, написав соответствующий иск. Кто может подать искПодавать заявление могут только те, у кого есть установленное законом право на алименты, либо законные представители. Согласно семейному законодательству это право есть у:
|
Як призначаються аліменти, як змінити їх розмір і коли можна
їх уникнутиПісля розлучення крім поділу майна і дітей у колишнього подружжя виникає ще одне спірне питання – це сплата аліментів. Дуже часто батьки мирно домовитися не можуть,тому справи по аліментам вирішує суд.
...
Читати далі юридичний блог
|
|